18 RK Dol TKI Hrastnik 0 0 0 0 -1

Ormoški vinarji tokrat boljši od naših fantov

RK Jeruzalem Ormož : MRD Dobova
    31 (15): 27 (14)

Vedno težko gostovanje v Ormožu smo začeli v napadu, katerega je atraktivno zaključil Florjančič. Domači so hitro vrnili na drugi strani, takoj pa se je iskazal tudi njihov Vratar Balent, ki je obranil strel kapetana. Vinarji so takoj močno prijeli v obrami in od začetka smo spremljali napeto igro. V deseti minuti je po drugi obrambi gerčarja, Kunst zadel za prvo izenačenje 6:6. Še naprej je bilo tesno nato pa smo v 18. minuti po zadetlu Krnca prišli do prvega vodstva 10:11. Slednje ni trajalo dolgo, s tremi zaporednimi obrambami je svoja vrata zaprl Klemen Nunčič in gostje so uspeli priti do ponovnega vodstva. Polčas so zaključiči z minimalno prednostjo 15:14.

Drugi polčas sta dobro otvorila golmana, ki sta odlično zapirala svoja vrata. Nunčič je že drugič obranil najstrožjo kazen, tokrat Florjančiču, njegovi soigralci pa so polnili mrežo na dobovski strani. Z golom Mesariča so vinarji v 36. minuti prvič prišli do 2 golov prednosti, 18:16. Kmalu pa se je ta povečala na 3. Fantje so se zbrali in prebrodili strelsko krizo in v 44. minuti zaostajali le še za gol. Zbranost pa je znova zanihala in domačini so povečali svojo prednost. Pod bučno podporo v novi domači dvorani so Ormožani poleteli do zmage in na koncu slavili 31:27. Fantom se žal igra nikakor ni sestavila in točki sta žal ostali v Ormožu.