13 RD Istrabezn plini Izola 8 1 1 6 3
14 MRK Krka 8 1 0 7 2

MRD Dobova : RD Istrabezn plini Izola
    31 (19): 26 (12)

Rokometaši Dobove so proti izoli osvojili nove točke lige NLB. Na domačem parketu so bili boljši z 31:26.

Prvi polčas se je začel izenačeno. Serijo treh zadetkov za Dobovo, ki se je z njo prvič rezultatsko odlepila, sta zrežirala Dorian Markušič in Marko Sintič. Domači se niso ustavili in prvi polčas dobili z velikih 19:12.

V drugem delu je Izola strnila vrste v obrambi, a učinkovitost v napadu je ostala stigma iz prvega polčasa. Poslednji nalet je Izolanom uspel v zadnjih desetih minutah, ko so  nadoknadili 4 gole razlike, a je bilo za kaj več kot zgolj omilitev hudega poraza, prepozno. Prednost, ki so si jo z borbeno igro v napadu skozi celotno srečanje prilastili rokometaši Dobove, ni skopnela.